05 368 13 40 info@mojedete.si
izberite stran

OB HUBLJU

et|icon_pin_alt|

ENOTA OB HUBLJU,
OB HUBLJU 1,
5270 AJDOVŠČINA

et|icon_mail_alt|
et|icon_phone|
    05/36 61 187 pom. ravnateljice
    041 458 525 pom. ravnateljice
  • 031 897 111- za 1. starostno obdobje
  • 031 461 807- za 2. starostno obdobje, 1. trakt
  • 031 669 121- za 2. starostno obdobje, 2. trakt

et|countdown_timer_outline|

Poslovalni čas enote: od 6.00 do 17.00

et|icon_profile|

Pomočnica ravnateljice: Anja Česen

O ENOTI OB HUBLJU

Enota vrtca Ob Hublju je ena od najstarejših vrtčevskih zgradb, saj je bila dograjena in predana svojemu namenu leta 1976. V stavbi je oblikovanih enajst oddelkov, kar sedem oddelkov je drugega starostnega obdobja, en kombiniran oddelek in trije oddelki so prvega starostnega obdobja. Vrtec obdaja prijetno otroško igrišče, z skrbno vzdrževanimi igrali in prijetno zelenico. Vsi trije trakti imajo urejene atrije, v neposredni bližini vrtca teče reka Hubelj. V vrtcu deluje centralna kuhinja, kjer se kuhajo kosila tudi za dva oddelčna vrtca Selo in Črniče ter pralnica. Zaradi bližine centra mesta imajo otroci blizu različne ustanove (šola, knjižnica, ZD, Policija, Gasilci…), ni pa daleč tudi do zelenih površin (travnikov, gozda…), kjer se otroci dodatno razgibajo in poglabljajo stik z živo in neživo naravo.

MALINE

STAROST: 5-6 LET

VZGOJITELJICA: Marjeta Leban, marjeta.leban@mojedete.si

POM. VZGOJITELJICE: Nataša Klančar Ambrožič, natasa.kambrozic@mojedete.si

NADOMEŠČANJE ODSOTNE POMOČNICE: Tjaša Pesjak, tjasa.pesjak@mojedete.si

LUBENICE

STAROST: 5-6 LET

VZGOJITELJICA: Suzana Krapež, suzana.krapez@mojedete.si

POM. VZGOJITELJICE: Grega Kravos, grega.kravos@mojedete.si

ČEŠNJE

STAROST: 4-5 LET

VZGOJITELJICA: Eva Vidmar, eva.vidmar@mojedete.si 

POM. VZGOJITELJICE: Andreja Štrancar, andreja.strancar@mojedete.si

JAGODE

STAROST: 4-5 LET

VZGOJITELJICA: Tatjana Kranjc, tatjana.kranjc@mojedete.si

POM. VZGOJITELJICE: Melita Rožič, melita.rozic@mojedete.si

 

RAKCI

STAROST: 3-5 LET

VZGOJITELJICA: Meta Čuk, meta.cuk@mojedete.si

POM. VZGOJITELJICE: Špela Kovšca, spela.kovsca@mojedete.si

RIBICE

STAROST: 3-4 LETA

VZGOJITELJICA: Patricija Štakolič, patricija.stakolic@mojedete.si

POM. VZGOJITELJICE: Anja Andlovic, anja.andlovic@mojedete.si

HOBOTNICE

STAROST: 3-4 LETA

VZGOJITELJICA: Kaja Ivanovič, kaja.ivanovic@mojedete.si

POM. VZGOJITELJICE: Klavdija Harej, klavdija.harej@mojedete.si

 

ŽELVICE

STAROST: 2-3 LEA

VZGOJITELJICA: Lori Petkovšek, lori.petkovsek@mojedete.si

POM. VZGOJITELJICE: Jana Lemut, jana.lemut@mojdete.si

POLŽKI

STAROST: 2-3 LETA

VZGOJITELJICA: Mateja Terčelj, mateja.tercelj@mojedete.si

POM. VZGOJITELJICE: Mojca Ličen, mojca.licen@mojedete.si

ŽABICE

STAROST: 2-3 LETA

VZGOJITELJICA: Suzana Bajc, suzana.bajc@mojedete.si

POM. VZGOJITELJICE: Marina Bizjak, marina.bizjak@mojedete.si

SOVICE

STAROST: 1-2 LETI

VZGOJITELJICA: Anja Ličen, anja.licen@mojedete.si

POM. VZGOJITELJICE: Petra Kržič, petra.krzic@mojedete.si

NOVICE

Tek za enotnost – Run4Unity

Osnovna šola Danila Lokarja Ajdovščina, je vključena v svetovno mrežo Living Peace International. V mreži sodeluje več kot 130 držav sveta, nešteto ljudi vseh starosti, kultur in veroizpovedi. Namen projekta je poskusiti živeti vrednote miru in širiti kulturo miru v...

ZDRAVILNE RASTLINE

»Mmmm, kako diši. Le kdo kuha? Mogoče čarobni lonček kuhaj ali otroci iz vrtca? Kliknite tukaj in poglejte odgovore

ŽABICE IN GLASBA

Pri Žabicah smo v aprilu ob naših najljubših pesmicah spoznavali različne instrumente. Poglejte si TUKAJ, kako zabavno je bilo.

ČEŠNJE IN MALINE PRI ŠPORTNI VZGOJI

»Kej danes gremo telovadit?« Je bilo eno najpogostejših vprašanj ob petkih zjutraj, ko so otroci prihajali v igralnico, saj so nestrpno pričakovali gibalne urice. Vsi otroci potrebujejo veliko gibanja, zato smo se z veseljem odzvali na povabilo srednješolcev četrtih...

MALINE SE SLADKAJO

MMMMM, po celem vrtcu je dišalo. Slastne so bile .... Za vas so tukaj zbrani le utrinki. Morda pa je slednje motivacija, da jih pripravite doma

PETJE, PLES, IGRANJE

Kako čudovito "kulturno" prireditev so pripravili otroci iz skupine maline. Tukaj so zbrani utrinki dežku pa prisluhnite na spodnjem posnetku:  

PREPEVANJE OB SVETOVNEM DNEVU ZEMLJE

V ponedeljek, 22. aprila 2024, je Zavod za gozdove Slovenije ob svetovnem dnevu Zemlje že tradicionalno organiziral vodenje po 14. izbranih gozdnih učnih poteh po Sloveniji. Letos je dogodek potekal v Ajdovščini. Po prireditvi v Hiši mladih, je sledil voden sprehod po...

V VRTCIH SO PESMICE DOMA

V petek, 19. 4. 2024, smo se z otroškim pevskim zborom iz  enote vrtca Ob Hublju odpravili v Branik. Tam smo se udeležili prireditve »V vrtcih so pesmice doma«, ki jo že vrsto let organizira OŠ Branik oz. vrtec »Rastja« Branik. Poleg nas je nastopalo še 5 vrtčevskih...

DRAGOCENI TRENUTKI V DRUŽBI STARIH STARŠEV

Srečanja za stare starše v vrtcu imajo velik pomen tako za otroke kot za stare starše. Za otroke so to priložnosti, da delijo svoje izkušnje v vrtcu z družinskimi člani, ki morda niso vsakodnevno prisotni v njihovem življenju, za stare starše pa so ta srečanja...

Dostopnost