05 368 13 40 info@mojedete.si
izberite stran

OB HUBLJU

et|icon_pin_alt|

ENOTA OB HUBLJU,
OB HUBLJU 1,
5270 AJDOVŠČINA

et|icon_mail_alt|
et|icon_phone|
    05/36 61 187 pom. ravnateljice
    041 458 525 pom. ravnateljice
  • 031 897 111- za 1. starostno obdobje
  • 031 461 807- za 2. starostno obdobje, 1. trakt
  • 031 669 121- za 2. starostno obdobje, 2. trakt

et|countdown_timer_outline|

Poslovalni čas enote: od 6.00 do 17.00

et|icon_profile|

Pomočnica ravnateljice: Anja Česen

O ENOTI OB HUBLJU

Enota vrtca Ob Hublju je ena od najstarejših vrtčevskih zgradb, saj je bila dograjena in predana svojemu namenu leta 1976. V stavbi je oblikovanih enajst oddelkov, kar sedem oddelkov je drugega starostnega obdobja, en kombiniran oddelek in trije oddelki so prvega starostnega obdobja. Vrtec obdaja prijetno otroško igrišče, z skrbno vzdrževanimi igrali in prijetno zelenico. Vsi trije trakti imajo urejene atrije, v neposredni bližini vrtca teče reka Hubelj. V vrtcu deluje centralna kuhinja, kjer se kuhajo kosila tudi za dva oddelčna vrtca Selo in Črniče ter pralnica. Zaradi bližine centra mesta imajo otroci blizu različne ustanove (šola, knjižnica, ZD, Policija, Gasilci…), ni pa daleč tudi do zelenih površin (travnikov, gozda…), kjer se otroci dodatno razgibajo in poglabljajo stik z živo in neživo naravo.

RUMENI

STAROST: 5-6 LET

VZGOJITELJICA: Mavricija Ferjančič, mavricija.ferjancic@mojedete.si

POM. VZGOJITELJICE: Ana Štokelj, ana.stokelj@mojedete.si

MODRI

STAROST: 5-6 LET

VZGOJITELJICA: Mateja Mikuž Kete, mateja.mkete@mojedete.si

POM. VZGOJITELJICE: Petra Kržič, petra.krzic@mojedete.si

ZELENI

STAROST: 4-5 LET

VZGOJITELJICA:

Nadja Likar, nadja.likar@mojedete.si 

Jana Starc, jana.starc@mojedete.si

POM. VZGOJITELJICE: Tajana Vitković, tajana.vitkovic@mojedete.si

ORANŽNI

STAROST: 4-5 LET

VZGOJITELJICA: Jana Kranjc, jana.kranjc@mojedete.si

POM. VZGOJITELJICE: Klavdija Harej, klavdija.harej@mojedete.si

VIJOLIČNI

STAROST: 3-5 LET

VZGOJITELJICA: Marjeta Leban, marjeta.leban@mojedete.si

POM. VZGOJITELJICE: Andreja Štrancar, andreja.strancar@mojedete.si

BELI

STAROST: 3-4 LET

VZGOJITELJICA: Suzana Krapež, suzana.krapez@mojedete.si

POM. VZGOJITELJICE: Grega Kravos, grega.kravos@mojedete.si

RDEČI

STAROST: 3-4 LET

VZGOJITELJICA: Tatjana Kranjc, tatjana.kranjc@mojedete.si

POM. VZGOJITELJICE: Melita Rožič, melita.rozic@mojedete.si

SPREMLJEVALKA OPP: Barbara Praček, barbara.pracek@mojdete.si

ŽELVICE

STAROST: 2-3 LEA

VZGOJITELJICA: Patricija Štakolič, patricija.stakolic@mojedete.si

POM. VZGOJITELJICE: Anja Andlovic, anja.andlovic@mojdete.si

POLŽKI

STAROST: 2-3 LET

VZGOJITELJICA: Kaja Ivanovič, kaja.ivanovic@mojedete.si

POM. VZGOJITELJICE: Marina Bizjak, marina.bizjak@mojedete.si

ŽABICE

STAROST: 1-2 LETI

VZGOJITELJICA: Lori Petkovšek, lori.petkovsek@mojedete.si

POM. VZGOJITELJICE: Jana Lemut, jana.lemut@mojedete.si

SOVICE

STAROST: 1-2 LETI

VZGOJITELJICA: Mateja Terčelj, mateja.tercelj@mojedete.si

POM. VZGOJITELJICE: Mojca Ličen, mojca.licen@mojedete.si

NOVICE

NA OBISKU NA OŠ DANILA LOKARJA

Skupina RDEČI iz enote Ob Hublju, se je odzvala prijaznemu povabilu in obiskala oddelke s prilagojenim programom na OŠ Danila Lokarja. Res jim je bilo lepo in izvrstna izkušnja! Kliknite tukaj in poglejte utrip.

GLASBENA SKRINJICA

"Zima, zima bela,  vrh gore se dela, ...."   Venček otroških zimskih pesmic,  v izvedbi otrok iz skupine RUMENI, enota Ob Hublju.  Udobno se namestite in prisluhnite

PRAZNIČNO SREČANJE

 »Vsaka beseda, vsak pogled, vsako dejanje in vsak nasmeh lahko prinese srečo drugim ljudem.«   Kliknite tukaj in poglejte kako 2 - 3 letni  POLŽKI že znajo razveseliti druge ...in prav to NAJVEČ ŠTEJE!!  

PRAZNIČNO GLEDALIŠČE

Tudi najmlajši neizmerno uživajo v gledališču. Lutke so izredno motivacijsko sredstvo. Kliknite tukaj in poglejte ustvarjalnost pri POLŽKIH in ŽELVICAH

SNEŽAKI DRUGEGA TRAKTA – ENOTA OB HUBLJU

V drugem traktu ob Hublju smo se že zgodaj v mesecu novembru začeli dogovarjati, kaj nas bo spremljalo v čarobnem mesecu decembru. Kot glavni motiv smo tako po premisleku izbrali snežake. Želeli smo izdelati različne snežake, hudomušne, smešne, s kapami in take, ki so...

DECEMBRSKO NAVDAHNJENI VIJOLIČNI

Veseli december je že v polnem teku! KLIKNITE TUKAJ in poglejte kako praznično okrašena je skupina vijoličnih ter kako pravljično popoldne jim je pripravila gledališka skupina ŽAR.

KO VEVERICA IZGUBI SVOJEGA PRIJATELJA STAREGA MAČKA

(jesensko srečanje s starši)           Zgodba gre nekako takole…nekega dne se nam je v jutranjem krogu v skupini Beli pojavila Veverica. Bila je zelo žalostna. Otroci so seveda želeli vedeti zakaj je temu tako. Ali te kaj boli? Si padla iz drevesa? Nimaš dovolj hrane...