05 368 13 40 info@mojedete.si
izberite stran

OB HUBLJU

et|icon_pin_alt|

ENOTA OB HUBLJU,
OB HUBLJU 1,
5270 AJDOVŠČINA

et|icon_mail_alt|
et|icon_phone|
    05/36 61 187 pom. ravnateljice
    041 458 525 pom. ravnateljice
  • 031 897 111- za 1. starostno obdobje
  • 031 461 807- za 2. starostno obdobje, 1. trakt
  • 031 669 121- za 2. starostno obdobje, 2. trakt

et|countdown_timer_outline|

Poslovalni čas enote: od 6.00 do 17.00

et|icon_profile|

Pomočnica ravnateljice: Anja Česen

O ENOTI OB HUBLJU

Enota vrtca Ob Hublju je ena od najstarejših vrtčevskih zgradb, saj je bila dograjena in predana svojemu namenu leta 1976. V stavbi je oblikovanih enajst oddelkov, kar sedem oddelkov je drugega starostnega obdobja, en kombiniran oddelek in trije oddelki so prvega starostnega obdobja. Vrtec obdaja prijetno otroško igrišče, z skrbno vzdrževanimi igrali in prijetno zelenico. Vsi trije trakti imajo urejene atrije, v neposredni bližini vrtca teče reka Hubelj. V vrtcu deluje centralna kuhinja, kjer se kuhajo kosila tudi za dva oddelčna vrtca Selo in Črniče ter pralnica. Zaradi bližine centra mesta imajo otroci blizu različne ustanove (šola, knjižnica, ZD, Policija, Gasilci…), ni pa daleč tudi do zelenih površin (travnikov, gozda…), kjer se otroci dodatno razgibajo in poglabljajo stik z živo in neživo naravo.

MALINE

STAROST: 5-6 LET

VZGOJITELJICA: Marjeta Leban, marjeta.leban@mojedete.si

POM. VZGOJITELJICE: Nataša Klančar Ambrožič, natasa.kambrozic@mojedete.si

NADOMEŠČANJE ODSOTNE POMOČNICE: Tjaša Pesjak, tjasa.pesjak@mojedete.si

LUBENICE

STAROST: 5-6 LET

VZGOJITELJICA: Suzana Krapež, suzana.krapez@mojedete.si

POM. VZGOJITELJICE: Grega Kravos, grega.kravos@mojedete.si

ČEŠNJE

STAROST: 4-5 LET

VZGOJITELJICA: Eva Vidmar, eva.vidmar@mojedete.si 

POM. VZGOJITELJICE: Andreja Štrancar, andreja.strancar@mojedete.si

JAGODE

STAROST: 4-5 LET

VZGOJITELJICA: Tatjana Kranjc, tatjana.kranjc@mojedete.si

POM. VZGOJITELJICE: Melita Rožič, melita.rozic@mojedete.si

 

RAKCI

STAROST: 3-5 LET

VZGOJITELJICA: Meta Čuk, meta.cuk@mojedete.si

POM. VZGOJITELJICE: Špela Kovšca, spela.kovsca@mojedete.si

RIBICE

STAROST: 3-4 LETA

VZGOJITELJICA: Patricija Štakolič, patricija.stakolic@mojedete.si

POM. VZGOJITELJICE: Anja Andlovic, anja.andlovic@mojedete.si

HOBOTNICE

STAROST: 3-4 LETA

VZGOJITELJICA: Kaja Ivanovič, kaja.ivanovic@mojedete.si

POM. VZGOJITELJICE: Klavdija Harej, klavdija.harej@mojedete.si

 

ŽELVICE

STAROST: 2-3 LEA

VZGOJITELJICA: Lori Petkovšek, lori.petkovsek@mojedete.si

POM. VZGOJITELJICE: Jana Lemut, jana.lemut@mojdete.si

POLŽKI

STAROST: 2-3 LETA

VZGOJITELJICA: Mateja Terčelj, mateja.tercelj@mojedete.si

POM. VZGOJITELJICE: Mojca Ličen, mojca.licen@mojedete.si

ŽABICE

STAROST: 2-3 LETA

VZGOJITELJICA: Suzana Bajc, suzana.bajc@mojedete.si

POM. VZGOJITELJICE: Marina Bizjak, marina.bizjak@mojedete.si

SOVICE

STAROST: 1-2 LETI

VZGOJITELJICA: Anja Ličen, anja.licen@mojedete.si

POM. VZGOJITELJICE: Petra Kržič, petra.krzic@mojedete.si

NOVICE

NEKONSTRUIRANI MATERIALI

Danes imajo otroci na voljo vse mogoče igrače in materiale, a najboljše igrače so lahko najbolj enostavni materiali iz vsakdanjega življenja – nestrukturirani materiali. Ko pravimo nestrukturirani materiali imamo v mislih enostavne materiale kot so pesek, blago, les,...

PRAVLJIČNI DECEMBER

...še kar pod vtisi pravljičnega decembra, sta tokrat dogajanje na kratko povzeli vzgojiteljici Lori in Jana iz jasličnih skupin enote Ob Hublju. Kliknite tukaj in poglejte

MATEMATIČNE DEJAVNOSTI

V okviru projektnega dne "Človek človeku, srčni sopotnik", ki je potekal v mesecu novembru, na pobudo Srednje šole Veno Pilon Ajdovščina, je prijetno sodelovanje vzpostavila tudi skupina Lubenice. Vzg. predš. otrok Suzana Krapež je strokovne izsledke dneva strnila v...

USTVARJAMO BOLJŠI JUTRI

V skupini Jagode enota ob Hublju, smo združeni otroci in odrasli, ki si želimo veliko prijaznosti. Zato si vsakodnevno želimo ustvarit prijazne dneve. Na dan prijaznosti smo mimoidočim poklanjali rumene rože, ki so jih otroci sami izdelali. Na njihovih obrazih smo...

RAZVOJ FINO-MOTORIČNIH SPRETNOSTI

Gnetenje, potiskanje, prelaganje, manipuliranje, vlečenje, rezanje, oblikovanje, presipanje ... in še mnogo več izkušenj in spretnosti so skozi razne dejavnosti urili ter razvijali otroci iz skupine ŽELVICE. Za podrobnejši opis kliknite tukaj

MESEC MAJ – MESEC POKLICEV

V skupini RUMENI, v enoti vrtca Ob Hublju, so se otroci seznanili kakšno je bilo delo nekoč in kakšno je danes. Podučili so se o razvoju strojev in pripomočkov za olajšanje dela. Sami so postali tudi izumitelji za en dan in narisali svoj sanjski stroj. Spoznali so, da...

MALA ŠOLA NOGOMETA

Pa je končno prišel… Dan, ko nas je v igralnici obiskal bivši nogometaš Peter Kalin. Kar nekaj časa smo pričakovali ta dan, pa nam jo je zagodlo slabo vreme ali bolezen otrok, ki je letos res pokazala zobe. A nič ne de… Nekega lepega torka nam je končno uspelo. V našo...

Dostopnost