05 368 13 40 info@mojedete.si
izberite stran

RIBNIK II

et|icon_pin_alt|

ENOTA RIBNIK II,
POT V ŽAPUŽE 14,
5270 AJDOVŠČINA

 

et|icon_mail_alt|

vrtec.ribnik2@mojedete.si

et|icon_phone|
  • 041 887 024 

Zbirna skupina: Rdeči metulji

od 16h-17h Želvice Ribnik1

et|countdown_timer_outline|

Poslovalni čas enote:

6.00 do 16.00

Vodja enote: Tadeja Bajc

O ENOTI RIBNIK II

Enota vrtca Ribnik II je bila zgrajena in odprta leta 2014, zgrajena je bila zaradi povečanega vpisa otrok v vrtec v zadnjih nekaj letih in je opremljena pretežno za otroke prvega starostnega obdobja. V vrtcu so oblikovani štirje oddelki, in sicer dva sta oddelka prvega ter dva drugega starostnega obdobja. V vrtcu je tudi velika športna igralnica, ki služi za izvajanje gibalnih dejavnosti, srečanja za starše ter nudi možnost za izobraževanje zaposlenih
in staršev ter organizacijo različnih predstav za otroke. Vrtec ima prijetno urejeno otroško igrišče in leži na obrobju mesta Ajdovščina ob neposredni bližini stare enote Ribnik I.

RUMENI METULJI

STAROST: 3-4 LETA

VZGOJITELJICA: Kristina Curk, kristina.curk@mojedete.si

POM. VZGOJITELJICE: Janž Kompare, janz.kompare@mojedete.si

ORANŽNI METULJI

STAROST: 4-5 LET

VZGOJITELJICA: Tadeja Bajc, tadeja.bajc@mojedete.si

POM. VZGOJITELJICE: Andreja Groznik, andreja.groznik@mojedete.si

MODRI METULJI

STAROST: 2-3 LETA

VZGOJITELJICA: Nina Koren, nina.koren@mojedete.si

POM. VZGOJITELJICE: Taja Hrovatin, taja.hrovatin@mojedete.si

RDEČI METULJI

STAROST: 1-2 LETI

VZGOJITELJICA: Anina Filipič, anina.filipic@mojedete.si

POM. VZGOJITELJICE: Irena Kogoj, irena.kogoj@mojedete.si

NOVICE

KO V PEČI ZADIŠI

Pri nas pa kruhek pečemo, pečemo,... MMM kako slastno je zadišalo, ko so otroci oblikovali in gnetli testo, ter iz njega izdelali vsak svoj kruhek. Več o dogajanju najdete v PRISPEVKU.

PESTRO DOGAJANJE V TEDNU OTROKA

Osrednja tema letošnjega Tedna otroka, ki je potekal med 2. in 8. oktobrom, je bila ”Zakaji in zatoji radovednosti”. Radovednost pomeni zanimanje za različne stvari. Vodi nas k odkrivanju sveta okoli nas in raziskovanju znanja. Z radovednostjo napredujemo, prihajamo...

VRTEC RIBNIK – 40 LET

Enota Ribnik letos beleži že 40 let svojega delovanja. V ta namen so pripravili prav posebno praznovanje, ki se je odvilo v petek, 2.6.2023. Prispevek o tem najdete TUKAJ.

RAZSTAVA “MIGAJ IN RAZISKUJ”

V torek, 17. januarja  sta skupini Oranžni in Rumeni metulji iz enote Ribnik 2 za starše, strice, tete,.. organizirali srečanje, da obeležijo razstavo, ki je nastala v sklopu projekta. Dogodek je pospremila in se za izpeljavo razstave zahvalila  tudi predstavnica Hiše...

Dostopnost