05 368 13 40 info@mojedete.si
izberite stran

RIBNIK I

et|icon_pin_alt|

ENOTA RIBNIK I,
POT V ŽAPUŽE 14,
5270 AJDOVŠČINA

 

et|icon_mail_alt|
et|icon_phone|
  • 041-458-526 (pomočnica ravnateljice)

Javljanje daljših odsotnosti:

  • 041-392-469 (1.trakt Želvice)
  • 041-391-678 (2.trakt Slončki)
  • 041-391-902 (3.trakt Rumene pike)

et|countdown_timer_outline|

Poslovalni čas enote: od 6.00 do 17.00

et|icon_profile|

Pomočnica ravnateljice: Adrijana Stopar Peljhan

O ENOTI RIBNIK I

Enota vrtca Ribnik I je bila zgrajena v letih 1982/83 in je umaknjena iz centra mesta Ajdovščina proti zaselku Žapuže. V stavbi je oblikovanih dvanajst oddelkov, od tega je osem oddelkov drugega starostnega obdobja, dva sta oddelka prvega starostnega obdobja, dva pa kombinirana oddelka. Vrtec ima urejeno prijetno razgibano otroško igrišče, ki je zavarovano z ograjo. Vsi trije trakti imajo urejene tlakovane atrije. V stavbi je tudi manjši večnamenski prostor, kjer se lahko izvaja srečanja s starši in gibalne dejavnosti. Sicer pa je v neposredni bližini nova enota vrtca s športno igralnico, ki jo uporabljajo tudi otroci iz enote Ribnik I. V vrtcu deluje kuhinja, ki smo jo z leti preuredili v centralno, kjer se kuhajo kosila tudi za oddelčni vrtec Budanje ter pralnica za pripadajoče oddelke vrtcev.

RUMENE PIKE

STAROST: 5-6 LET

VZGOJITELJICA: Marjana Krapež, marjana.krapez@mojedete.si

POM. VZGOJITELJICE: Ksenija Črnigoj, ksenija.crnigoj@mojedete.si

MODRE PIKE

STAROST: 5-6 LET

VZGOJITELJICA: Anina Filipič, anina.filipic@mojedete.si

POM. VZGOJITELJICE: Lara Jež, lara.jez@mojedete.si

SPREMLJEVALKA OPP: Nina Jerkič, nina.jerkic@mojedete.si

RDEČE PIKE

STAROST: 4-5 LET

VZGOJITELJICA: Karmen Krašna, karmen.krasna@mojedete.si

POM. VZGOJITELJICE: Irena Gnezda, irena.gnezda@mojedete.si

ZELENE PIKE

STAROST: 3-4 LETA

VZGOJITELJICA: Maja Lešnjak, maja.lesnjak@mojedete.si

POM. VZGOJITELJICE: Janja Posega, janja.posega@mojedete.si

ZEBRE

STAROST: 3-6 LET

VZGOJITELJICA: Kristina Lozar Bratina, kristina.lbratina@mojedete.si

POM. VZGOJITELJICE: Alijana Kodele, alijana.kodele@mojedete.si

ŽIRAFE

STAROST: 3-6 LET

VZGOJITELJICA: Alenka Praček, alenka.pracek@mojedete.si

POM. VZGOJITELJICE: Dolores Šen, dolores.sen@mojedete.si

SLONČKI

STAROST: 2-4 LET

VZGOJITELJICA: Tjaša Bajc, tjasa.bajc@mojedete.si

POM. VZGOJITELJICE: Danijela Čibej, danijela.cibej@mojedete.si

LEVČKI

STAROST: 1-3 LET

VZGOJITELJICA: Suzana Likar, suzana.likar@mojedete.si

POM. VZGOJITELJICE: Klavdija Kovač, klavdija.kovac@mojedete.si

RIBICE

STAROST: 3-4 LET

VZGOJITELJICA: Ana Stanonik, ana.stanonik@mojedete.si

POM. VZGOJITELJICE: Saša Štrukelj, sasa.strukelj@mojedete.si

DELFINI

STAROST: 2-3 LETA

VZGOJITELJICA: Urška Kravos, urska.kravos@mojedete.si

POM. VZGOJITELJICE: Silvana Kožman, silvana.kozman@mojedete.si

RAKCI

STAROST: 2-3 LETA

VZGOJITELJICA: Kristina Pupovac, kristina.pupovac@mojedete.si

POM. VZGOJITELJICE: Tamara Černigoj, tamara.cernigoj@mojedete.si

ŽELVICE

STAROST: 1-2 LETI

VZGOJITELJICA: Tadeja Pregelj, tadeja.pregelj@mojedete.si

POM. VZGOJITELJICE: Ana Sluga, ana.sluga@mojedete.si

NOVICE

SAPRAMIŠJA SREČA

V mesecu decembru 2022 so strokovne delavke oddelkov montessori za starše in stare starše organizirale pravo malo dramsko poslastico. V dvorani 1. Slovenske vlade so organizirale igrico "Sapramišja sreča", za katero so režijo in scenarij napisale kar same. Več pa v...

SLONČKI SO V NOVEMBRU SPOZNAVALI POKLICE STARŠEV

V mesecu novembru se je v skupini Slončki na enoti Ribnik dogajalo veliko inovativnih vsebin. Veseli so, da so se jim v skupini pridružili starši nekaterih otrok, ter jim predstavili svoj poklic. Več o dogajanju si lahko preberete  TUKAJ.

OBISK POSEBNEGA PRIJATELJA

Skupina Žirafe je bila deležna obiska prav posebnega prijatelja. Sprejemanje  drugačnosti in solidarnost sta vrlini, ki bi ju moral imeti vsak vsaj kanček. Več pa v PRISPEVKU.  

RIBICE NASTOPAJO

Pri Ribicah so bili tako navdušeni nad zgodbico "Pikapolonica in pike", da so po njej pripravili tudi predstavo. Več o celotnem dogajanju najdete TUKAJ.  Do posnetka predstave pa dostopate, če kliknete na "Pikapolonica in pike"

VRTEC ŠOŠTANJ NA OBISKU

V soboto, 21.maja 2022 smo imeli v Otroškem vrtcu Ajdovščina poseben obisk. V sklopu strokovne ekskurzije so nas obiskali zaposleni vrtca Šoštanj. Izmenjali smo si koristne informacije ter predstavili delo v našem vrtcu. Več o dogajanju pa  TUKAJ.    ...

CICI OLIMPIJADA NA RIBNIKU

V sodelovanju z Zavodom za šport Ajdovščina ter olimpijskim komitejem Slovenije, so na igrišču vrtca Ribnik organizirali Cici olimpijado. O dogajanju se lahko seznanite TUKAJ.